Вітаємо на нашому сайті

розміщено в: Без рубрики | 0

Підприємство з проектування та будівництва об’єктів зв’язку ТОВ “Житомирський завод залізобетонних виробів зв’язку” сформувалось у 2013 році на базі Житомирського заводу виробів зв’язку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗаводів подібних житомирському, до 90-х років було чотири. На сьогоднішній день підприємство в селі Левків, що спеціалізується на виробах, вкрай необхідних для будівництва засобів зв’язку – колодязі для підземних комунікацій, аншлагові та замірні стовпчики тощо – залишилось єдиним в Україні.

Завдяки впровадженню новітніх технологій підприємство повністю відповідає сучасним умовам розвитку ринку будівництва телекомунікацій. Впроваджено міжнародну систему управління якістю ISO 9001-2000, що сприяє конкурентноспроможності унікальної продукції нашого заводу. Не зважаючи на доволі велику транспортну складову в собівартості виробів, її охоче беруть підприємства з будь-яких регіонів України.

Наприклад, лише “Луганськтелеком” придбав у завода понад 500 тонн залізобетонних виробів на суму близько 300 000 гривень. Перевезення здійснюються переважно автомобільним транспортом. Об’ємні характеристики виробів зв’язку перевищують вагові: 20-тонна фура вміщує в себе таку ж кількість залізобетонної продукції, скільки й залізничний вагон. Ураховуючи зростання тарифів на залізничні послуги, а також можливість авто-доставки продукції безпосередньо до місця виконання робіт, такий метод виявився набагато ефективнішим.

На підприємстві працює унікальний теплогенератор, завдяки якому процес пропарювання залізобетонних виробів нагрітим до 80 градусів повітрям може тривати безперервно 24 години.

Грамотне планування виробництва, здійснення енергозберігаючих заходів, вдосконалення технологічних процесів, помножені на талант керівника й досвід колективу, дають змогу не просто триматися на плаву, а знаходити внутрішні резерви для розвитку виробничої бази, оновлення устаткування.

Залишити відповідь